1 i f 2 <--- 해석가능하시죠 ?

Posted
Filed under dog발;/javascript
function move(newWindow){
	try{
		if(!newWindow){
			location.href = "보낼주소";
		else{
			var newWin = window.open('about:blank');
			newWin.location.href = "보낼주소";
		}
	}catch(ex){
		alert(ex.message);
	}
}
<img src="test.jpg" style="cursor:pointer;" onclick="move(false);" /> 일반적인 이동
<img src="test.jpg" style="cursor:pointer;" onclick="move(true);" /> 새창 이동
2011/02/28 13:00 2011/02/28 13:00
zzin

오타 하나 발견~
function move(newWindow)P <-- P
ㅋㅋ

vinu{ 칠려던게 P가 찍혔나봐요 ㅋㅋ
고치기 귀찮;;; ㅋㅋ

초보

굿... 심플하니 좋네요.

Szwajcarski pies pasterski

Szwajcarski pies pasterski - psy owe mają łagodne usposobienie, kochają przebywać wśród ludzi i zawsze proszą o poświęcenie im bardzo dużo uwagi, uwielbiają być czesane oraz miziane.
Pomimo wielkiej postury ich ciała, psy te są energiczne i uwielbiają zabawy z dziećmi oraz długie spacery, to dla nich ogromna przyjemność.
Są świetnymi partnerami do popołudniowego biegania a także do wieczornego spaceru, są idealnymi kompanami na wczasy w tatry.
Nasze psy (Lora i Cargo) gdy tylko usłyszą, że wyjmujemy z szuflady smycz, nie są w stanie opanować swojej radości. Duży szwajcarski pies pasterski jest to zdecydowanie pies domowy, który wymaga częstego przebywania z ludźmi, mimo swojej masywnej postury zachowują się jak misie do przytulania.
Straszne pieszczochy z nich :)
Jeśli macie Państwo jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu > Pies pasterski hodowla.

duży szwajcarski pies pasterski hodowla

Duży pies pasterski - psy owe mają miłe usposobienie, kochają przebywać wśród domowników i zawsze proszą o poświęcenie im bardzo dużo czasu, kochają być czesane oraz przytulane.
Pomimo wielkiej masy ich ciała, psy te są żywiołowe i uwielbiają zabawy z dziećmi oraz bardzo długie spacery, to dla nich ogromna przyjemność.
Są świetnymi towarzyszami do porannego biegania a także do wieczornego spaceru, są świetnymi kompanami na wczasy w góry.
Nasze psy (Kubek i Golka) gdy tylko usłyszą, że wyjmujemy z szuflady obrożę, nie mogą opanować swojej radości. Duży szwajcarski pies pasterski jest to zdecydowanie pies domowy, który potrzebuje częstego obcowania z ludźmi, mimo swojej wielkiej postury zachowują się jak miśki do tulenia.
Straszne pieszczochy z nich :)
Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu > Duży szwajcarski pies pasterski hodowla.

Serwis komputerów Suwałki

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naprawą komputerów, drukarek i innego sprzętu elektronicznego do kontaktu z naszym pogotowiem komputerowym!
Pogotowie informatyczne Suwałki zaprasza na profesjonalny serwisy komputera, tylko nasz serwis komputerowy posiada na stanie wszystkie potrzebne części zamienne i akcesoria do naprawienia Państwa sprzętu!


Możecie Państwo znaleźć nas w wyszukiwarce Google pod słowami: Pogotowie komputerowe Suwałki nasza firma występuje także w Google pod słowami: Serwis laptopów Suwałki serdecznie zapraszamy zainteresowanych do kontaktu na stronie www www.alt-ctrl-delete.pl

meble do kuchni Łęczna

Serdecznie zapraszamy Was na obejrzenie wystawy mebli firmy Meble4u, na naszych wystawach ujrzycie między innymi meble na wymiar Lublin, orazmeble do zabudowy Lublin.
Firma Meble4U nie jest po prostu kolejną firmą robiącą meble do domu! Meble4u.eu produkuje ekskluzywne wyposażenie, o niesamowitej jakości i designie, zarazem dbając o wszystkie detale tak by ich dzieło wyglądało zdumiewająco!
Firma wytwarza blaty od wielu lat, sposoby wytwarzania mebli jak i miejsca skąd pozyskujemy drzewo na produkcję Waszych mebli jest ściśle tajne, receptura produkcji jest przekazywany od 27 lat w naszej rodzinie i dzięki niej produkujemy meble perfekcyjne, nasze biurka komputerowe Łęczna są dopasowane idealnie co do milimetra, tak że przypasują się w każdy kont w naszym domu.
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej info.

Usługi dekarskie Warszawa

Firma PAPADACH zaprasza wszystkich serdecznie do poznania się z gamą usług firmy z Warszawy. Firma Papadach.pl istnieje na rynku już 25 lat i oferuje usługi dekarskie warszawa oraz okolice. Profesjonalne łatanie pokryć dachowych, papa, blacha i inne.
Profesjonalnie i szybko naprawa dachów Warszawa, przecieka dach? wymaga łatania po wielu latach służenia? to i wiele, wiele innych napraw z Państwa dachem wykonamy w mgnieniu oka! Dekarz warszawa  serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą WWW.PAPADACH.pl Jedyny taki profesjonalny serwis dachów w Polsce!

Zabezpieczenia

Firma Cam-Tech Sp z o.o. jest na rynku od 2000r i ciągle się rozwija w kierunku informatycznym, w naszej ofercie znajdziecie takie usługi jak: systemy kontroli dostępu lub zabezpieczenia a także systemy zabezpieczeń i oraz ustawianie anten.
My jako jedyni na terenie Podlasia jesteśmy sklepem osprzętu niemieckiej firmy mazi.Sprzęt taki jak telewizja przemysłowa!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej > MAZI.

Naprawa dachów

Firma Papadach.pl zaprasza wszystkich serdecznie do zapoznania się z gamą usług firmy z Warszawy. Firma Papadach jest na rynku już 15 lat i świadczy usługi dekarskie warszawa oraz okolice. Profesjonalne poprawy poszyć dachowych, papa, blacha i inne.
Profesjonalnie i szybko naprawa dachów Warszawa, przecieka dach? wymaga łatania po wielu latach służenia? to i wiele, wiele innych prac z Państwa dachem zrobimy w mgnieniu oka! Dekarz warszawa zaprasza do poznania się z ofertą WWW.PAPADACH.pl Jedyny profesjonalny serwis dachów w Polsce!

Alarmy

Firma Cam-Tech oferuje usługi na rynku podlaskim od 2000r i ciągle się rozwija w kierunku ochrony mienia, w ofercie firmy Cam-Tech Sp z o.o. znajdziecie Państwo takie usługi jak: systemy kontroli dostępu lub zabezpieczenia oraz alarmy oraz pogotowie antenowe.
My jako nieliczni na terenie Województwa Podlaskiego jesteśmy hurtownikiem osprzętu niemieckiej firmy mazi.Sprzęt taki jak rejestratory!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej > sklep mazi.

firma windykacyjna szczecin

Gradatin! to bardzo aktywnie działająca firma, jednocząca najlepszych speców regionu zachodniopomorskiego. Działanie na terenie Polski rozpoczeliśmy na początku 2010 roku. Zajmujemy się szeroko pojętą usługą windykacji długów, pozyskiwaniem informacji gospodarczej , obrotem wierzytelnościami oraz obsługą prawną firm.

Naszym klientom, przedsiębiorcom, zapewniamy ochronę związaną z odzyskiwaniem płatności, wynikającą z różnych okoliczności. Naszą ofertę biznesową, składają się: nadzór nad kontrahentami, prowadzenie wywiadów gospodarczych, monitoring należności, dochodzenie roszczeń finansowych lub oddłużanie Szczecin.

Windykacja Szczecin oferujemy szeroki wachlarz możliwości, związanych ze zmianami w aktywach,
pasywach lub samej organizacji przedsiębiorstwa. Kooperacja z naszą firmą stwarza nowe możliwości prowadzące do wielu sukcesów na polu prawym. Współpraca z nami poprawia funkcjonalność firmy i znacząco zmniejsza liczbę wymagalnych zobowiązań.

Zainteresowanych zapraszamy &gt;firma windykacyjna szczecin

katalogi stron

Beta jest to strona na której znajdziesz sporo stron firmowych.Nasz katalog stron internetowych jest jednym z profesjonalnych spisów stron!Lista katalogów InBeta powstał na potrzeby osób prywatnych... seokatalog w tych czasach na rynku to już wyjątkowo zjedzony kawałek chleba! Z powodu narastającej liczby firm pozycjonujących, dziedzina ta została niemal zdewastowana...Firmy pozyjonujące posiadają duże ilości katalogów SEO, z ty wiążą się utrudnienia w pozycjonowaniu stron! bo Ty jako osoba pozycjonująca, musisz te ilości i jakość przebić!

EFI

Ściąganie blokad EFI to nie takie proste zadanie jak by mogło się to wydawać. Niewiele|Mało|Kilka|Pare} firm na Polskim rynku umie dobrze zająć się naszym|waszym} sprzętem w szczególności sprzętem|urządzeniami} Apple. Apple jest jednym z niewielu producentów który robi na prawdę świetniej jakości sprzęt. Po za dobrze zrobionymi podzespołami Apple, postarało się także o detale ich sprzętu!
Wygląd laptopów Apple nie pozostawia nic do życzenia, sprzęt jest wykonany niemal że idealnie... Zabezpieczenia sprzętu Apple postarało się na prawdę dobrze... Wraz z zabezpieczeniami idą także problemy, bardzo często zdarza się ze ktoś zwyczajnie zapomina hasła do EFI, urządzenia bez tych haseł są jak to ludzie potocznie zwą uceglone.Apple do odblokowania urządzeń wymaga niestety okazania PARAGONU co często jest nie nie możliwe...
Szczególnie w przypadku sprzętu kupionego parenaście lat wstecz, jeżeli juz znajdziemy paragon na temat: odblokowanie iPhone. Z internetu dowiadujemy się tyle co nic, żadne fora nie są nam zupełnie przydatne...
Znajdujemy jednak serwisy komputerowe które oferują nam: zdejmowanie blokady iCloud.Blokada iCloud nie jest taka prosta do usunięcia jak by się to wydawało...
Często trzeba otwierać sprzęt i go lutować, co wiąże się z ryzykiem uszkodzenia laptopa. Ale bez obawy jednym z takich serwisów które podejmą to ryzyko jesteśmy my, oferujemy ściąganie blokad i nie tylko!
Doskwiera Wam: blokada iCloud? my sobie z tym poradzimy! Blokada iCloud to dla nas nie problem, zajmujemy się tym na codzień od przeszło pięciu lat, w szczególności zajmujemy się laptopami MacBook oraz komputerami iMac'ami.
Zapraszamy uprzejmie zainteresowane osoby do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej! www.unlockmac.pl! My odblokujemy Wasz sprzęt!

szablony allegro

Do sukcesu sprzedaży na portalach aukcyjnych ważne są nie tylko ceny jakie ustalimy, do naszego powodzenia w sprzedaży na portalach aukcyjnych możemy zaliczyć także oprawę graficzną naszej wizytówki!

Bardzo ważnym elementem na naszej aukcji jest szablon, na stronie TanieSzablony dostrzeżecie Państwo szablony allegro, zapraszamy do przeglądnięcia naszej galerii szablonów, obecnie posiadamy 66 motywów które stale poprawiamy i budujemy nowe!

Mamy w sprzedaży także tanie szablony wordpress. Ale to nie koniec naszej oferty, u nas znajdziecie Państwo także inne szablony. Zapraszamy zaintersowanych allegrowiczów i nie tylko.

[로그인][오픈아이디란?]